DHI CLINIC HAKKINDA

Sağlık turizminde referans noktalarından ilki olan ülkemizde , kısa sürede güncel teknolojisi ve uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlayan DHI CLINIC Ailesi olarak saç ekimi ve tedavileri başta olmak üzere, plastik cerrahi ve medikal estetik alanlarında hizmet vermekteyiz.

Dünyanın sayılı hastaneleri arasında olan ve Türkiye’nin en prestijli hastanesinde saç ekimi operasyonlarımızı gerçekleştirmekte ve en son teknoloji ve en iyi kalite ile güler yüzümüzü birleştirip hasta memnuniyetini her geçen gün daha ileri bir noktaya taşımaktayız.

Hedefimiz, etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmaktır.

Kişiye özel yaklaşımlar ile farklı çözümler bulmak ve sadece tedavi etmeyi değil, devamında olması gerektiği gibi, yardımcı ve koruyucu ek hizmetleri de kapsayan bir Saç Ekim Merkezi misyonu ile hareket etmekteyiz.

Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden DHI CLINIC Saç Ekimi Merkezimizde , her yıl daha fazla sayıda insana güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmak, bir dünya merkezi olma hedefine ulaşmak ve daha kaliteli sağlık hizmeti verebilmek için çalışmaktayız.

Sağlığın her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız…